Justyna Adamiak

Rodowita Żyrardowianka. Absolwentka Szkoły Podstawowj Nr 4 i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie. Wnuczka znanej lekarz stomatolog Ireny Styborowskiej-Kowalskiej. Pracującej w Żyrardowie przez pół wieku leczącej całe rodziny. Słynącej z ekstacji bezbólowych. Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Staż odbywała na akademii Medycznej w Warszawie i w Centrum Ceriatri.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI). Deutshe Gesellschaft Fur Orale Implatologie (DGOI) International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach krajowych jak i zagranicznych.

Jej pasją jest implantologia, piękny biały uśmiech, radość pacjenta z wykonanych przez nią prac. Obecnie swoją wiedzę poszerza na studiach podyplomowych z zakresu implantologii przebywając z autorytetami tej dziedziny m. in. Dr TOROK, Dr Valavanis, Dr. Duda..... Na dodatkowych meatingach poświęconym tej dziedzinie (Dr. Borczuk. Dr. Kulczyk, Dr. Hab. Piotrasz) jak i nowinkom w stomatologii (Dr. Piankowski, Dr. Marcinkowski)

 

Odwiedzin: 4455
Tworzenie stron: SOOM-IT