Implantologia

Implanty Osstem

 

Czy chcesz podnieść komfort swojego życia, móc się, swobodnie uśmiechać jeść wszystko no co masz ochotę. Jeżeli utraciłeś naturalny ząb to jedynie implanty OSSTEM gwarantują tą, samą funkcjonalność i wygodę oraz piękny uśmiech.

 

 

Czym jest implant OSSTEM.
Implant to nic innego jak korzeń dla Twojego nowego zęba:

  • zastępuje Twój brakujący ząb w identyczny sposób jak przewidział to natura.
  • Implant OSSTEM po umieszczeniu w kości stale się z nią zrasta tworząc silną podporę, na której w późniejszym etapie leczenia powstaje trwała i estetyczna odbudowa protetyczna, czyli korona zęba.

 

 

Zalety implantów OSSTEM.
Implanty zębów są najpopularniejszą formą uzupełniania braków zębowych u pacjentów na całym świecie. Implanty OSSTEM nie ingerują w stan własnego uzębienia w przeciwności do starszych rozwiązań, które wymagają szlifowania zdrowych zębów, a materiał z którego są wykonane jest w pełni obojętny dla Twojego zdrowia. Po okresie kuracji implant w pełni integruje się z kością.

 

 

Kto może mieć założone implanty?
Aby poddać się zabiegowi implantacji pacjent powinien:

  • być ogólnie zdrowy
  • mieć zdrową śluzówkę
  • nie palić
  • utrzymywać codzienną higienę jamy ustnej
  • mieć odpowiednią ilość kości w miejscu osadzania implantu

 

Jak długo trwa kuracja?
Zabieg implantacji trwa mniej niż godzin. Po wszczepieniu implantu następuje okres gojenia, który trwa od 3 do 6 miesięcy.

 

Dodatkowe elementy kuracji.
Pacjent może być leczony przez różnych lekarzy np. chirurg wykonuje wszczep a protetyk odbudowę protetyczną, która może mieć formę pojedynczego zęba, mostu lub nawet kompletnej protezy. Podstawą sukcesu implantologicznego jest prawidłowa diagnoza lekarza prowadzącego poparta zdjęciami rentgenowskimi. Podczas kuracji niezbędne są również okresowe wizyty celem kontroli jej prawidłowego przebiegu. Miliony ludzi no całym świecie przekonały się, że o zdecydowanej przewadze kuracji implantami OSSTEM nad tradycyjnymi metodami. Dołącz do nich i przekonaj się, że nie ma nic lepszego, aby znów cieszyć się życiem.

Lokalizacja

Formularz kontaktowy