O nas

Codziennie rano budząc się, wstaję z nastawieniem, że po raz kolejny, uda mi się, wywołać uśmiech na TWOJEJ twarzy, że będąc u mnie, poczujesz się na tyle komfortowo, iż zapomnisz, że jesteś u tzw. „sadysty”, że nie tylko będę TWOIM lekarzem, ale także terapeutą przed którym otworzysz SWOJE wewnętrzne ja. Podzielisz się zmartwieniami i razem uda nam się osiągnąć wspólne zadowolenie, razem poczujemy się spełnieni TY jako pacjent ja jako lekarz.

 

Myślisz że uśmiech jest dla ludzi szczęśliwych – i tu się mylisz, bo właśnie uśmiech daje szczęście….. spróbuj się usmiechnąć to zobaczysz

(Eric Emmanuel Schmitt)

 

Uśmiech jest grymasem twarzy człowieka, wyrażającym przyjemne uczucia lub wesołść. Według fizjologii jest wrazem twarzy powstałym przez napięcie mięśni przede wszstkim kącików ust, ale również wokół oczu. Jest znakiem, przejawem radości lub szczęścia może być też niekontrolowanym objawem strachu, lęku czy też stresu. Śmiech jest reakcją wyuczoną. Uśmiech wiąże się z tym, że mózg wydziela endorfinę, która zmniejsza ból fizyczny, cierpienie psychiczne, zwiększa poczucie zadowolenia więc uśmiechnij się bo warto.

Lokalizacja

Formularz kontaktowy